Doradztwo personalne Poznań

Profesjonalne doradztwo personalne Poznań

Współczesny rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie, co w konsekwencji przekłada się na trudności w znalezieniu odpowiednich specjalistów na konkretne stanowisko. Z pomocą wychodzą liczne agencje doradztwa personalnego świadczące szereg usług związanych z naborem odpowiedniej kadry. Jednak szablonowe rozwiązania zawodzą wszędzie tam, gdzie kluczowym elementem decydującym o sukcesie firmy są ludzie. Dlatego nasza agencja doradztwa personalnego wychodzi naprzeciw największym wyzwaniom, jakie obecnie stawia rynek pracy przed pracodawcami. Nasi specjaliści mają bogate i wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania personelem, doboru odpowiedniej kadry do firmy oraz doradztwa personalnego dla przedsiębiorstw rozpoczynających budowanie nowego zespołu pracowniczego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że właściwe dobrany pracownik na konkretne stanowisko, przyniesie zarówno wymierne korzyści firmie, jak i zbuduje odpowiednie relacje w zespole, a także będzie wzorem dla innych. Oprócz kompetencji twardych niezmiernie ważne są umiejętności miękkie, które na stanowiskach, szczególnie związanych z pracą z ludźmi przesądzają często o losie danej firmy. Dlatego dysponujemy szeregiem specjalistycznych narzędzi pozwalających sprawdzić, jakie dany kandydat posiada predyspozycje.
Doradztwo personalne obejmuje selekcję i nabór pracowników na wszystkie szczeble kariery w rozmaitych zawodach, począwszy od pracowników fizycznych, produkcyjnych, sprzedawców, poprzez pracowników umysłowych, skończywszy na stanowiskach kierowniczych.
Skontaktuj się z nami!
FORGE & FROST HR CONSULTING

Agencja doradztwa personalnego Poznań

Kluczem do odpowiednio przeprowadzonej rekrutacji jest zbudowanie właściwego profilu kandydata. Niezawodne w tym przypadku okazuje się doradztwo personalne. To obszar HR Consultingu bardzo dynamicznie się rozwijający, składający się z wielu dziedzin, takich jak psychologia, ekonomia, nauki społeczne czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Znając te potrzeby pracownicy naszej agencji doradztwa personalnego, nieustannie poszerzają swoją wiedzę. W zakres naszej usługi HR wchodzi organizacja oraz przeprowadzenie całego procesu rekrutacji poszczególnych kandydatów, budowanie i tworzenie zespołów pracowniczych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi rekrutacyjnych, pozyskiwanie trudnodostępnych specjalistów, dalszy monitoring utworzonych zespołów w celu wyboru lidera, kierownika oraz stworzenie odpowiedniej ścieżki rozwoju dla pozostałych członków załogi. Szukając właściwej firmy świadczącej doradztwo personalne, Poznań to miasto, gdzie nasze przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę.

Masz pytania?

Napisz do nas!

© 2024 Forge & Frost HR Consulting
cross