Executive Search Poznań

Jeżeli potrzebujesz pracowników o specyficznym zestawie umiejętności, na stanowiska specjalistyczne lub do kadry zarządzającej, zaufaj tej metodzie. Lider zespołu, department manager, dyrektor oddziału? Znajdziemy ich dla Ciebie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych i rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych. Interesujące nas osoby pracują, nie szukają nowego pracodawcy, dysponują cennymi i rzadkimi kompetencjami, a przy tym osiągają znakomite rezultaty zawodowe. Możemy zaprosić ich do Twojego zespołu. Dokonujemy oceny ich motywacji, predyspozycji i prowadzimy negocjacje wynagrodzenia. Rzetelnie badamy referencje, aby w Twoich szeregach znajdowali się wyłącznie prawdziwi fachowcy. Wreszcie przedstawiamy kompleksową charakterystykę kandydata, raportując najistotniejsze z punktu widzenia decyzji o zatrudnieniu fakty. 
Zdajemy sobie sprawę z wartości czasu, dlatego dbamy o sprawną komunikację na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W myśl przyświecającej nam idei symetrycznych relacji „kandydat – Forge&Frost – firma”, kartą przetargową w negocjacjach będzie wizerunek Twojej firmy jako pracodawcy. Również na tym obszarze możesz polegać na naszym doświadczeniu.
Skontaktuj się z nami!

FORGE & FROST HR CONSULTING

Executive Search — kadra najwyższego szczebla w zasięgu ręki

Znalezienie pracownika z fachową wiedzą, specjalistycznymi umiejętnościami czy zdolnościami w zarządzaniu to nie lada wyzwanie dla pracodawcy. Rekrutacja na stanowiska kierownicze i dyrektorskie wymaga sprawdzenia różnego rodzaju kompetencji. Executive search to sprawdzona metoda rekrutacji, której celem jest pozyskanie spełnionego zawodowo pracownika oraz sprawne dotarcie do konkurencji.
Poznań, Kraków, Wrocław to siedziby renomowanych firm o zasięgu międzynarodowym, dla których dobry team leader to podstawa zgranego zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że jako pracodawca nie zawsze masz czas na obserwację aktualnych trendów w branży HR. Aby dotrzeć do najlepszych kandydatów, którzy nie szukają zatrudnienia, trzeba być wyjątkowo skutecznym. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci ścieżkę rekrutacyjną i zdobyć dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika — dzięki nowoczesnym narzędziom naboru oraz licznym kontaktom biznesowym przekonasz się, jak wygląda profesjonalny executive search. Poznań to jedno z miast, w którym prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa stawiają na „best of the best”.
FORGE & FROST HR CONSULTING

Co zyskujesz wybierając Executive Search?

Korzystając z naszych usług, oszczędzasz czas, który mógłbyś poświęcić swojej pracy. Nasze doświadczenie i wieloletnia praktyka pozwalają na research interesujących kandydatów, którzy sukces mają wpisany w życiorys. Dokonujemy solidnej oceny ich kompetencji oraz sprawdzamy referencje oraz prowadzimy doradztwo personalne. Poznań, jak wiele dużych aglomeracji, ma do zaoferowania świetnych fachowców, którzy znają swoją wartość. Znajomość stawek wynagrodzeń umożliwia wynegocjowanie kompromisu tak, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana. W formie raportu systematycznie przedstawiamy niezbędne informacje o kandydatach.

Przekonaj się, że profesjonalnie przeprowadzony executive search to sposób, aby Twój zespół powiększył się o pracownika najwyższych lotów. Nasz obszar działania to nie tylko Poznań — skontaktuj się z nami, a my znajdziemy kandydata na miarę Twoich potrzeb.
Sprawdź także naszą usługę - Direct Search!
Sprawdź direct search
FORGE & FROST HR CONSULTING

Czym różni się executive search od direct search?

Executive search i direct search są dwoma różnymi podejściami do rekrutacji wysokich szczebli w firmach. Executive search skupia się na poszukiwaniu kandydatów na stanowiska dyrektorskie i zarządzające, które wymagają wyjątkowych umiejętności i doświadczenia. To podejście polega na identyfikacji kandydatów z zewnątrz organizacji, którzy spełniają wymagane kryteria i pasaży utrzymywanie relacji z nimi. Specyfika executive search wiąże się z dużą odpowiedzialnością jaka spoczywa na osobach realizujących procesy rekrutacyjne.
Z drugiej strony, direct search skupia się na badaniu rynku, analizie dostępnych kandydatów i selekcji spośród tej puli. Tego rodzaju rekrutacja polega na aktywnym poszukiwaniu kandydatów, kontaktowaniu się z nimi bezpośrednio i zapraszaniu ich do udziału w procesie rekrutacyjnym. Obie metody, czy to usługi executive search czy metody direct search mają na celu znalezienie najlepszego kandydata na dane stanowisko, ale różnią się w podejściu i narzędziach, jakie są stosowane. W zależności od potrzeb klienta, jako specjalistyczna firma, która posiada doświadczenie w prowadzeniu wielu projektów rekrutacyjnych, jesteśmy w stanie zagwarantować wykorzystanie takiej metody, jaką klient będzie preferował.

Masz pytania?

Napisz do nas!

© 2024 Forge & Frost HR Consulting
cross