O nas

Chwile triumfu mają smak szampana. Świadomość dobrze wykonanego zadania, satysfakcja wynikająca z trudu, przełożenie zadowolenia na realny zysk – wszystko to pozwala mieć poczucie, że obrana ścieżka biznesowa jest właściwa. Sprzyjająca koniunktura? Bezproblemowa współpraca z klientem? Łut szczęścia? Sukces w biznesie można przypisywać różnym czynnikom, jednak kluczowym zawsze jest zespół.
Forge&Frost stanowi grupę specjalistów, którzy w codziennej pracy łączą pasję z profesjonalizmem. Osiągana skuteczność nigdy nie jest dziełem przypadku. To efekt synergii, dzięki której najśmielsze idee przekuwamy w mierzalne rezultaty. Co to dla Ciebie oznacza? Że nie musisz już wybierać między wysoką jakością a efektywnością. Zlecenia realizujemy terminowo zachowując najwyższą staranność w doborze kandydatów.
Przykładowe stanowiska, na które rekrutujemy pracowników:
Rekrutacja kadry zarządzającej (C level)
Dyrektor handlowy
Dyrektor sprzedaży
Dyrektor operacyjny
Dyrektor finansowy
Dyrektor produkcji
Dyrektor HR
Rekrutacja kadry zarządzającej
Główny księgowy / Główna księgowa
HR Manager
Project Manager
Kierownik produkcji
Key Account Manager
E commerce Manager
Export Manager
Kierownik działu ofertowania
Kierownik działu jakości
Kierownik działu serwisu
Rekrutacja specjalistów
Specjalista ds jakości
Księgowy / Księgowa
Kontroler finansowy / Finance Controller
Analityk biznesowy
Business Inteligence
Sales Support Specialist
Przedstawiciel Handlowy
Specjalista ds e commerce / E commerce specialist
Technolog
Operator CNC
Jak osiągamy cele?
Przede wszystkim znamy wartość osobistych kontaktów, dlatego nie znajdziesz u nas wielostronicowych formularzy, nieraz przesłaniających prawdziwy obraz sytuacji personalnej w firmie. Zadajemy pytania i elastycznie reagujemy na odpowiedzi. Algorytmy wiodą na manowce. My dążymy do zrozumienia Twoich potrzeb. Ponadto opracowaliśmy metodę docierania do kandydatów, u podstaw której leży wszechstronne partnerstwo. Rynek pracy wciąż nie może się zdecydować, czy jest bardziej tzw. „rynkiem pracownika” czy „rynkiem pracodawcy”. Nas nie interesują te podziały. Jesteśmy zorientowani na budowanie profesjonalnych relacji, których strony są sobie równe. W ten sposób pomagamy Ci zbudować zespół, zaangażowany we wspólne osiąganie sukcesów. W zakładce „Usługi” ujawniamy szczegóły tej metody.

Proces rekrutacji ma ustalone ramy, określające jego początek i koniec. Dla nas jednak człowiek, którego zatrudniasz, jest w istocie kimś więcej, niż tylko kandydatem. My widzimy w nim osobę, której warto stworzyć warunki do rozwoju oraz pełnego wykorzystania posiadanych umiejętności i predyspozycji. „Forge&Frost” wyraża ideę procesu kreacji-utrwalania. Co się kryje pod tym tajemniczym wyrażeniem? Nasz manifest, aby nie tylko zatrudniać pracowników, lecz budować zespoły, gwarantujące Ci przewagę konkurencyjną. Wiemy, jak tworzyć najlepsze candidate experience, jak przeprowadzić skuteczny onboarding i jak zadbać o pracownika, aby chciał rozwój zawodowy realizować w strukturach Twojego przedsiębiorstwa. Komfort klienta jest dla nas ważny, dlatego nie wahaj się pytać. Twoje potrzeby są od teraz w najlepszych rękach.
Piotr Kuźniak
CEO Forge&Frost HR Consulting Sp. z o.o.
Od kilkunastu lat działam w branży HR. Widziałem spektakularne sukcesy i równie spektakularne klęski. Nauczyłem się, kim są prawdziwi liderzy, jakie cechy musi mieć ekspert i dlaczego benefity to dziś za mało, by zwiększyć satysfakcję pracownika. Doświadczenie zdobywałem jako manager HR i członek rad nadzorczych w dużych przedsiębiorstwach. Wierzę w biznes spod znaku sharing is caring, dlatego chętnie dzielę się wiedzą.
Nazywam się Piotr Kuźniak i już dziś zapraszam do kontaktu, aby wkrótce wznieść toast za wspólne sukcesy.
KONTAKT
© 2024 Forge & Frost HR Consulting
cross